כל הפרוייקטים

פרס ההשראה ההנדסית לקבוצת רובואקטיב

גאווה בינלאומית לרובואקטיב שלנו!
נבחרת הרובוטיקה RoboActive מביה״ס הרב תחומי זינמן, זכתה בפרס ההשראה ההנדסית היוקרתי Engineering Inspiration Award.
הפרס ניתן לקבוצה אשר מקדמת את ההערכה וההכרה בהנדסה וטכנולוגיה בבית ספר ובקהילה.
הוא ניתן ל6 קבוצות מתוך 4000 ברחבי העולם.
הזכייה מזכה את הנבחרת להעפיל באופן אוטומטי לגמר העולמי בשנה הבאה ובמלגה מנאסא.
בנוסף, בתחום ביצועי הרובוט הנבחרת העפילה לחצי הגמר בבית קרסון .
הקבוצה היא הישראלית היחידה שהבטיחה את השתתפותה וייצוג מדינת ישראל בשנה הבאה ביוסטון.
אנו גאים בתלמידים, במנטורים ובצוות המדהים

פרס חינוך ארצי

במתחם האירועים "אווניו" שבקריית שדה התעופה קיבל בית הספר את פרס החינוך הארצי למעורבות חברתית ואזרחית ותרומה לקהילה של ארגון המורים לשנה"ל תשע"ח.
האירוע התקיים במעמד מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב, ויו"ר הארגון רן ארז. מנכ"לית קבוצת "עמל" עו"ד רוית דום עיני, בירכה את מנהלת התיכון ורד פלמנבאום ואת צוות "זינמן" על הזכייה הראויה.
בנימוקי הענקת הפרס לתיכון נכתב ש"זינמן", "חרט על דגלו את הערכים החברתיים קהילתיים כבסיס ויסוד, עליו מובנה כל החלק הלימודי. התוכנית החינוכית לטיפוח רוח ההתנדבות מושתתת על האמונה, שעשייה למען חברה טובה יותר מתחילה בבית הספר, ושהניסיון בהקמת יוזמה ובעשייה בזמן הלימודים ולאחריה, מקנה ניסיון ותועלת לחיים. בית הספר גיבש תוכנית אסטרטגית בתחום התרומה לקהילה, בהתבסס על נקודות החוזקה של בית הספר, בדגש על 2 תחומים עיקריים: הפצת מדע וטכנולוגיה בקרב הקהילה וחינוך לחיים משותפים.
התוכנית למעורבות חברתית ותרומה לקהילה היא נחלת כל תלמידי בית הספר. בחטיבה העליונה, הפעילות שנעשית היא מעל ומעבר לנדרש, ורוב מוחלט של בוגרי כיתות י"ב קיבלו הערכה של הצטיינות יתרה על מעורבות ותרומה לקהילה בתעודת הבגרות. על עשייה ייחודית זו בתוך כלל הגישה המערכתית בבית הספר לחינוך למעורבות חברתית ואזרחית ולתרומה לקהילה, מוענק לבית הספר פרס הצטיינות לשנת התשע"ח".

תכנית "תיכון אקדמי מקוון"

תכנית "תיכון אקדמי מקוון" מאפשרת לכל תלמיד לצבור קרדיט אקדמי במהלך התיכון.
המודל הפדגוגי של תכנית זו הינו מודל "הכיתה ההפוכה".המורה מוביל הלימוד הפרונטלי בכיתה בתיכון שמתבסס על הקורס המקוון. בשלב הראשון במערכת ה-moodle התלמידים לומדים את הקורס המקוון. בשלב השני המורה מוביל למידה פרונטלית בכיתה.
בתכנית זו התלמידים צוברים קרדיט אקדמי כבר במהלך התיכון, התלמידים יוכלו להתקבל לאוניברסיטה ע"ב ציוני הבגרות ושלושה קורסים מקוונים ללא פסיכומטרי. בנוסף, הקרדיט האקדמי ישמר ויחשב כחלק מהתואר הראשון האקדמי.
הקורסים שנבחרו בבית ספרנו הם:
1. ההיסטוריה של הערבים והאסלם-משבטים לאמפריות.
2. מבוא למדעי הפסיכולוגיה.